بخش مشتریان

شرکت تارا پوشش

معرفی شرکت تارا پوشش

 

شرکت تارا پوشش با هدف رفع نیازهای صنایع مختلف ساخت و تولید، نگهداری و توسعه قطعات مهندسی با بهره مندی از توانمندی­های علمی و فنی نیروهای متخصص و با ارتباط بین دانشگاه، پژوهشگاه و صنعت تاسیس شد. تاراپوشش تولید کننده انواع پوشش­های کاربردی با استفاده از به روزترین فرایندهای ساخت بوده و با تمرکز بر نوآوری-های علمی در مقیاس­های آزمایشگاهی تا تولید انبوه، آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف و پژوهشگران گرانقدر است.

کلیه خدمات مربوط به پوشش­دهی قطعات مهندسی، پزشکی و کاربردی در شرکت تاراپوشش با بهترین تجهیزات و بالاترین کیفیت قابل ارائه می­باشد. در این راه مصمم هستیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، نیاز صنعت داخلی را مرتفع کرده و راه رونق تولید را هموارتر سازیم.

 

تعاملات 

شرکت تارا پوشش با هدف رفع نیازهای صنایع مختلف جهت توسعه برند سازمانی خود از آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک درخواست بررسی و اجرای طراحی گرافیکی برای توسعه برند تارا پوشش را داشت، از همین جهت تیم گرافیک دیزاین آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک برای توسعه و برندینگ شرکت تارا پوشش طراحی لوگو، طراحی هویت بصری، طراحی وب سایت و طراحی پکیج های تبلیغاتی را با در نظر گرفتن اصول طراحی و قواعد برندینگ و تبلیغات انجام داد.

 

لیست خدمات

  • طراحی لوگو
  • طراحی هویت بصری
  • طراحی وب سایت
  • طراحی پکیج های تبلیغاتی
  • و…

 

شما می توانید قسمتی از خدمات ارائه شده را ملاحظه کنید.

معرفی مشتریان دیگر