دانشنامه اطلاعات کانون های آگهی و تبلیغات استان اصفهان


 

 

 همه هستند! شما چطور؟

کتاب دانشنامه اطلاعات کانون های آگهی و تبلیغات به سفارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، توسط آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک در دست تهیه و تدوین است. محتوای این کتاب شامل اطلاعات تمامی کانون های آگهی و تبلیغات فعّال و دارای مجوز استان اصفهان می باشد. اطلاعاتی چون مشخصات مدیران، راه های ارتباطی و معرفی فعالیت های اصلی و تخصصی آنهاست. این کتاب بر خلاف موارد مشابه چاپ شده در گذشته، تمام اطلاعات با کمال صحت و سقم به صورت حضوری در مکان و دفتر کانون ها جمع آوری شده و پس از تائید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به چاپ خواهد رسید. در واقع بر خلاف رویه قبلی ها این کتاب خالی از هرگونه اغراق و زیاده گویی می باشد.

چرا این کتاب سفارش داده شد؟

از دلایل اصلی سفارش این کتاب می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مرجع کامل و به روز به صورت مکتوب از کانون های آگهی و تبلیغات مجاز را برای ارائه به ارگان های همکار، دیگر مراکز و مخاطبان عام در دست نداشت.
  • دسته بندی نوع فعالیت کانون ها برای مخاطبان واضح نبود.
  • آخرین آدرس و مشخصات دقیق همه کانون های مجاز استانی موجود نبود.
  • بسیاری از کانون های غیر فعال و یا متخلف هنوز در حال تبلیغ و جذب مشتری بودند.

 

چرا حاشیه گرافیک مجری این طرح شد؟

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی فراخوانی عمومی از طریق وبگاه این مرکز، به مدت ده روز به طول انجامید از همه مراکزی که توانمندی و شرایط لازم را داشتند دعوت به همکاری نمود. آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک با توجه به سوابق اجرایی و انجام پروژه های مشابه با موضوع تحقیقات بازار و جمع آوری بانک اطلاعات مشاغل، به صلاحدید کارشناسان مربوطه اداره کل ارشاد، از اواسط زمستان ۱۳۹۵، به عنوان مجری این طرح انتخاب گردید. آخرین پروژه در دست انجام مجموعه حاشیه گرافیک، بانک اطلاعات جامعه پزشکی کشور است که به معرفی کلیه دست اندرکاران حوزه سلامت، درمان و بهداشت کشور می پردازد.

 

در صورت حضور در این کتاب کجاها دیده می شوید؟

سفارش دهنده این دانشنامه (اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان) توزیع آن را به صورت زیر مد نظر قرار داده است:

  • مدیران کانون های آگهی و تبلیغات فعّال استان اصفهان
  • مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی کل کشور
  • مدیران روابط عمومی ارگان های دولتی اصفهان
  • دفاتر شهرک های صنعتی استان اصفهان
  • مراکز مهم صنعتی و تجاری اصفهان

 


سفارش درج آگهی در این کتاب


 

چرا پیشنهاد ما،یک فرصت مناسب

جهت سرمایه گذاری است؟!

فضای این کتاب، یک فضای تبلیغاتی صرف ( آگهی نامه) ، شلوغ و گیج کننده نیست. کتاب دانشنامه کانون های آگهی و تبلیغات استان اصفهان، یک بانک اطلاعاتی معتبر و مرجع مجریان امور تبلیغات اصفهان می باشد. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی و سفارش دهنده این طرح است و این کتاب را به منظور معرفی مراکز معتبر و مجاز به فعالیت های تبلیغات و چاپ به مخاطبان مورد نظر ارائه خواهد داد. حضور شما در این طرح با توجه به رسمیت، مرجع بودن و ماندگاری بالا، در اعتبار بخشی بیشتر مجموعه کاریتان، جذب مشتریان و مخاطبان بیشتر نیز با توجه به نقاط توزیع، کمک شایانی خواهد کرد.

 

بدون اغراق! محدودیت در درج آگهی تمام صفحه

دانشنامه کانونهای آگهی و تبلیغات استان اصفهان، یک کتاب تبلیغاتی یا آگهی نامه نیست و به جهت رسمیت این امر و حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی طرح ، درج آگهی تبلیغاتی به تعداد محدودی امکان پذیر است که هدف از جذب این تعداد آگهی صرفا جهت تامین هزینه های جمع آوری، طراحی، چاپ و توزیع آن می باشد. با توجه به این محدودیت، اولویت و ترجیح ما، درج آگهی از مراکز معتبر، با سابقه و دارای توانمندی های شایسته می باشد…

 

 جهت دریافت اطلاعات، سفارش درج آگهی و عقد قرارداد با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۳۱۳۲۷۳۲۰۶۰ – ۰۹۱۲۸۷۶۱۰۱۵

..:: آخرین فرصت جهت سفارش و عقد قرارداد: ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ::..